„TORT ZA JEDEN UŚMIECH”

Ponad 150 dzieci z lubińskiej pieczy zastępczej czeka na ludzi o dobrych sercach. Powiatowy Ośrodek Pieczy Zastępczej w Lubinie rozpoczął akcję „Tort za jeden uśmiech”, która ma na celu obdarowanie słodkimi wypiekami dzieci obchodzących urodziny z Rodzinnych Domów Dziecka i rodzin zastępczych. Powiatowy Ośrodek Pieczy Zastępczej w Lubinie nawiązał współpracę z Pracownią Tortów Artystycznych Pani Moniki Dolińskiej – Torty i Inne Czorty w Lubinie, dzięki czemu słodkimi wypiekami cieszyły się dzieci, które świętowały swoje urodziny w październiku i listopadzie. Ponadto obdarowane zostaną podopieczni celebrujący swoje święto w grudniu. Akcja pod hasłem „Tort za jeden uśmiech” potrwa do końca roku.

Powiatowy Ośrodek Pieczy Zastępczej w Lubinie wraz z rodzinami zastępczymi oraz dziećmi wyrażają głębokie uznanie dla zaangażowania oraz włożonej, bezinteresownej pracy w przygotowanie słodkich „dzieł sztuki”.

Powiatowy Ośrodek Pieczy Zastępczej w Lubinie pragnie zaprosić do współpracy inne osoby o wielkim sercu, które chciałyby wspomóc akcję „ TORT ZA JEDEN UŚMIECH” w przyszłym roku.