Dzień Rodzicielstwa Zastępczego w ramach współpracy Powiatowego Ośrodka Pieczy Zastępczej w Lubinie przy kampanii Miedź Rodzinę.

Drodzy Rodzice Zastępczy,

zbliża się Wasze i nasze święto – Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. W tym roku Głogowskie Stowarzyszenie „Otwarte Drzwi” przy wsparciu KGHM zaprasza wszystkie rodziny zastępcze do wspólnego świętowania w Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie ul. M. Skłodowskiej Curie 176, 59-301 Lubin. Zapraszamy 29 maja 2021 r. (sobota) w godz. 15:00-19:00. W programie przewidziane są liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Każda z rodzin na starcie otrzymuje kartę „obiegową” animacji z listą zadań do zaliczenia na teranie boiska, przy każdym punkcie animacyjnym stoi instruktor potwierdzający realizacje zadania lub zdobytą ilości punktów. Po zaliczeniu minimum pięciu stacji rodzina otrzyma upominki w biurze organizatora po oddaniu karty obiegowej.

Przykładowe gry, atrakcje i zabawy:

· Bańki mydlane XXL

· Kręgle XXL

· Rzuty karne (zadanie polegać będzie na wykonaniu przez każdego członka rodziny rzutu karnego na bramkę – jeden gol zalicza zadanie)

· Pierwsza pomoc – po krótkim instruktarzu ratownika rodzina będzie musiała odpowiedzieć na 3 pytania dotyczące pierwszej pomocy

· Hula -hop

· Jenga XXL

· Bierki

· Gra w klasy

· Zajęcia plastyczne

· Mega malowanie farbami po folii – akwarium wykonane z bramki

· Kolorowe wiaderka – gra polegająca na układaniu wiaderek według schematu pokazanego przez wolontariusza

· Dmuchane place zabaw x 2

· Szachy XXL

· Bański mydlane

· Malowanie twarzy

· Kolorowe tatuaże

· Rodzinne mini sesja foto – z profesjonalnym fotografem.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc i przepisy Covidowe obowiązują zapisy pod numerem telefonu 76 / 745 34 07, 76 / 745 34 08.