AMBASADOROWIE DOBREJ WOLI

„Nasi Ambasadorowie dobrej woli” – tak o swoich byłych pracownikach, którzy obecnie tworzą rodziny zastępcze mówi KGHM. Pan Krzysztof Woźniak jeszcze niedawno pracował w oddziale E4 ZG Rudna. Dziś wraz z małżonką Dorotą zawodowo od dwóch lat wychowuje dzieci w rodzinie zastępczej. O trudnościach w opiekowaniu się pięcioma chłopcami opowiadali podczas festynu zorganizowanego przez KGHM Miedź Rodzinę – kampania społeczna i Polkowice, świętując Dzień Rodzicielstwa Zastępczego.

„O wyjątkowej roli rodzin zastępczych” możecie Państwo przeczytać w Curierze – gazeta pracowników KGHM POLSKA MIEDŹ.Cieszymy się bardzo, że naszą rodzinę zastępczą tworzę tak wspaniali i kochający ludzie.

Dziękujemy Wam za to, że potraficie dzielić się tym, co macie najpiękniejszego – Wasze serce, dobre uczucia, za codzienną walkę z problemami, a także za tworzenie szans na lepsze życie dla tych małych chłopców.Rodzina Państwa Woźniaków otworzyła swój dom i swoje serca dla dzieci, które dźwigają bagaż trudnych doświadczeń.

Jeśli ktoś z Państwa także chciałby zostać rodziną zastępczą, to prosimy o kontakt telefoniczny 76 745 34 07 lub osobisty – Powiatowy Ośrodek Pieczy Zastępczej, Al. Komisji Edukacji Narodowej 6 A w Lubinie (II piętro).

fot. Curier Nr 9 (138) z dnia 1 czerwca 202r. – gazeta pracowników KGHM POLSKA MIEDŹ